بزرگترین اتاق فرار در ایران

جواب تمام مراحل بازی اتاق مخفی (تصویری)

برخی از دوستان فکر می کنند که می توانند جواب معماهای بازی اتاق مخفی را به سایرین واگذار کنند، حتی در تهرومز مشاهده شده است که بازیکنان پیشنهاد رشوه به گیم مستر داده اند تا جواب معماها را دریافت کنند، , یا آنکه جواب معماها را از دوستانی که قبلاً بازی را انجام داده اند دریافت کنند. ولی ما بر این باوریم که در اغلب موارد بلافاصله بعد از بازی، بازیکنان قادر نخواهند بود تمام معماها و راه حل های آنها را برای خودشان تداعی کنند. یافتن جواب بازی اتاق مخفی به هیچ عنوان سرگرم کننده و مهیج نخواهد بود.

در مواردی مشاهده شده است که در یک جمع دوستانه افرادی برای بازی در اتاق فرار حضور یافته اند، و پس از بازی زمانی که لذت وافری برایشان حاصل گردیده زمان دیگری را برای حضور در اتاق فرار رزرو نموده اند، و جالب آنکه تعدادشان را دوبرابر تعداد دفعه ی اول اعلام کرده اند، در این موارد کاملاً مشخص است که بازیکنان می خواهند هوش و استعدادشان را به رخ سایر دوستان و یا همسرشان بکشند و می خواهند آنها را در اتاق مخفی شگفت زده کنند. گرچه شاید این کار چندان هم اخلاقی نباشد، ولی مطمئناً اگر بخواهند بر اساس حافظه عمل کنند فقط می توانند جواب برخی از معماهای اتاق را بیابند، ولی اگر با هوش، زکاوت و کار گروهی بازی را طی نمایند یقیناً به نتیجه ی مطلوب خواهند رسید.

بازی کامپیوتری اتاق مخفی هم که برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید طراحی شده است، از قواعد فوق مستثنی نمی باشد، در اتاق مخفی اندروید پس از هربار نصبِ بازی بر روی تلفن همراه با الگوریتمی که در نصب این بازی قرار گرفته است به صورت رندوم مراحل بازی جابجا می شوند، پس نمی توان پاسخ معماها در مراحل مختلف را از سایرین دریافت نمود، برای کمک به دوستانی که نمی خواهند به خودشان زحمت دهند و در تلاشند تا امتیاز قابل توجهی در این بازی کسب کنند، و علاقه ای به تلاش مستمر و استفاده از هوششان ندارند، در ادامه راهنمای مراحل مختلف بازی اتاق مخفی اندروید ارائه می شود، امید بر آن است که بتوانید از این بازی لذت ببرید، ولی حواستون باشه اگر اومدید اتاق فرار تهرومز تقلب نکنید، تقلب تو بازی واقعی اصلاً لذت بخش نیست، ولو اینکه اصلاً این امر امکان پذیر نیست، فقط مغزتونو به چالش بکشید.

جواب تمام مراحل بازی اتاق مخفی در ادامه به مرور اضافه خواهد گردید ...

پاسخ مراحل یک تا بیست و چهار (فصل اول) بازی اتاق مخفی:

 

پاسخ مراحل بیست و چهار تا چهل و هشت (فصل دوم) بازی اتاق مخفی:

پاسخ مراحل چهل و نه تا هفتاد و دو (فصل سوم) بازی اتاق مخفی:

پاسخ مراحل هفتاد و سه تا نود و شش (فصل چهارم) بازی اتاق مخفی:

در صورتیکه علاقمند به درج ادامه ی مطالب (ادامه ی جواب های بازی اتاق مخفی) در این صفحه هستید، ابتدا در سایت ثبت نام کرده و سپس نظرات، پیشنهادات و انتقادهای خود را در پایین همین صفحه در بخش «نظر دهید» با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:نظر دهید