بزرگترین اتاق فرار در ایران

ترسناکترین اتاق فرارهای جهان کدامند؟

از آنجایی که واژه ی "ترسناکترین" از واژگان تفصیلی به شمار می رود و در واژگان تفصیلی هیچ قطعیتی وجود ندارد و در این دسته موارد ممکن است از دیدگاه برخی افراد ترسناکترین تعریفی متفاوت از سایرین داشته باشند، لذا صرفاً ترسناکترین اتاق فرارهای جهان تعریفیست از دیدگاه اکثریت که آنها را ترسناکترین اتاق فرار دانسته اند، این بدان معناست که ممکن است برخی از اتفاقی خاص در اتاق فرار به شدت وحشت کنند و برخی دیگر به هیچ عنوان از این اتفاق هیجان زده هم نشوند.

اتاق های وحشت

اتاق های وحشت یکی از جذابترین نوع اتاق فرار به حساب می آیند که طرفداران بسیار زیادی در جهان دارند. لذت تجربه هیجان و ترس در یک تفریح دست جمعی افراد زیادی را به این اتاق ها می کشاند. اگر دوست دارید بدانید ترسناک ترین اسکیپ روم های جهان کجا هستند در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

اتاق فرار the basement

The Basement نام یکی از وحشتناکترین اتاق فرار دنیا است. این اسکیپ روم که در لس آنجلس آمریکا واقع شده است از فضای بسیار ترسناک و رعب آوری برخوردار است. داستان این اتاق فرار روایت گر این موضوع است که شرکت کننده ها توسط یک آدم خوار در اتاقی محبوس شده اند و اگر نمی خواهند تا تبدیل به وعده غذایی هانی بال شوند باید در مدت زمانی محدود خود را از این اتاق فرار نجات داده و فرار کنند.  

اتاق فرار طاعون سیاه

طاعون سیاه نام اتاق وحشت دیگری است که در کارولینای شمالی آمریکا قرار دارد و در میان علاقه‌مندان ژانر وحشت از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. در این اتاق وحشت زامبی های وجود دارد که شما را تا سرحد مرگ خواهند ترساند. یکی از قسمت های سخت این بازی این است که اگر خوب عمل نکنید ممکن است که یک زامبی شما را لمس کند. وحشت این اتاق فرار به حدی است که شرکت کنندگان پیش از شروع بازی رضایت نامه امضا می کنند. شما باید قادر باشید تا پزشک را از زامبی تشخیص دهید!

اتاق فرار کابوس شبانه

جالب است بدانید که در بوداپست پایتخت مجارستان اتاق فرار ترسناکی وجود دارد که هر ساله تعداد زیادی توریست را به این کشور می کشاند و تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری این کشور شده است! کابوس شبانه نام اسکیپ روم وحشتناکی است که مقدمات یک سفر وهم آمیز به تاریکی ها را برای شما مهیا می سازد. خاطره وحشت در این اتاق فرار هرگز از ذهن شرکت‌کنندگان پاک نخواهد شد.

اتاق فرارِ عمارت تسخیر شده:

عمارت تسخیر شده یک اتاق فرار با ژانر ترسناک و معمایی است که از لحاظ کیفیت معما در سطح قابل قبولی قرار دارد و این اتاق فرار در کنار ایجاد حس هیجان و ترس پتانسیل به چالش کشیدن ذهن های فعال و معما طلب را نیز پویا باشد.

منبع:نظر دهید