بزرگترین اتاق فرار در ایران

راه های موفقیت در بازی اتاق فرار

بازی اتاق فرار یکی از مسحور کننده ترین بازی های گروهی است که تمامی احساسات و نیروهای ذهنی افراد شرکت کننده را درگیر خود می سازد. اگر شما هم قصد امتحان کردن این اتاق فرار مهیج و جذاب را در کنار دوستانتان دارید و دوست دارید تا درخشش خوبی هم در این بازی داشته باشید پیشنهاد می کنم تا این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

اتاق فرار یک بازی گروهی

نخست اینکه باید توجه داشته باشید حل معماهای این اتاق فرار ها بدون همکاری و همفکری دست جمعی امکان پذیر نیست چرا که داستان این اتاق فرار ها بر مبنا بازی گروهی نوشته می شود. درست به همین دلیل است که زمانی محدود برای فرار در نظر گرفته می شود تا گروهی که بهترین تقسیم کار را داشته و هوشمندانه عمل کرده باشد برنده نهایی بازی گردد.

دقت به راهنمایی ها در اتاق فرار

علاوه بر توجه به محدودیت زمانی و همکاری خوب با یک دیگر از فرصت هایی که در اتاق فرار برای شما در نظر گرفته شده نهایت استفاده کنید. معمولا صدایی در این اتاق فرار ها پخش می شود و یا بر روی تابلویی نوشته هایی پدیدار می شود که شما را به سمت پیدا کردن راه درست هدایت می کند. البته تعداد دفعات این راهنمایی ها هم بسیار محدود و کم است. توجه داشته باشید برای اینکه زمان را از دست ندهید هر سرنخی که پیدا کردید، همان لحظه با صدای بلند مطرح کنید تا هم گروهی هایتان نیز از آن مطلع شوند.

تفکر خلاق در بازی اتاق فرار

برای اینکه تفکر خلاقانه ای داشته باشید بهتر است سعی کنید همانند یک نویسنده رمان های معمایی فکر کنید. برای اینکه شواهد را به سرعت کنار هم گذاشته و گره ها را باز کنید سعی کنید همانند یک مهندس و یا دانشمند عمل کرده و از تمام مهارت ها و اطلاعات مغزی خود استفاده کنید. تیزبین باشید و توجه داشته کنید که ممکن است طراح بازی برای گمراهی شما برخی نشانه های بلا استفاده را نیز درون اتاق فرار داده باشد. بنابراین اگر نشانه ای بود که گره گشا نبود از آن عبور کرده و به دنبال نشانه های معنادارتری باشید. موفقیت در بازی اتاق فرار بستگی به توجه به نکات ریز به صورت فردی و مهم تر از آن ایجاد کار گروهی و اشتراک گذاری یافته ها با مدیر گروه می باشد.

منبع:نظر دهید